2020 Ekim

Dünya, 2020 yılının sonuna, yorgun ve düşük bir enerji ile yaklaşıyor. Ekim 2020 numerolojik olarak, gidişat ile ilgili neler söylemektedir ? Ekim ayı ile birlikte dünya, enerji olarak hareketli ve iletişimin yoğun olacağı bir sürece girdi. Bu iletişimin kısıtlayıcı, sınırlayıcı ve zorlayıcı olduğunu söylemek gerekiyor. Dünya liderlerinin sert açıklamaları, gerilimlere yol açabilir. Dinamizmin yükseldiği ve spekülasyonlara dikkat edilmesi gereken bir ay enerjisi mevcut. İletişim şeklimize ve konuştuklarımıza dikkat… Tüm dünyada hiperaktivite, hareket ve hızın hakim olduğu bir devinim söz konusudur. Değişim ile geleneksel öğelerin çarpışacağı bir ay. Güç değişimden yana gibi gözükmektedir… Takıntılı davranışların kucağına düşebiliriz. İlişkilere sahip çıkmak ve tutarsız davranışlardan uzaklaşmak gerekmektedir. Sorumluluklarımıza sahip çıkmak, ilişkilerimizde düzgün uslup ile ilgili ekstra çaba sarf etmeliyiz. Boğaz çakrası ile ilgili negatif alanlar çok sert enerjiler oluşturacaktır. Boş boğazlık ve yalandan kesinlikle uzak durulmalıdır. İlişkinin olduğu her yerde sistem bize tokat atmaya hazır olacaktır. Aile, partner ve iş ilişkilerinde hayatı gözden geçirmek ve doğru hamleler yapmak gerekmektedir.


Gökyüzünde serbest bir şekilde kendine yer arayan kötü düşünceler, sert iletişim, eskiden gelen yarım bırakılmış sözler sizin enerjinizin nüvesine bağlı olarak, iyi veya kötü noktalara gidebilir. Bu noktayı şifa enerjisinde bırakmayı deneyin. Zor olaylar ve zor tasarımlı insanlar ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilir. Olaylar karşısında verilecek doğru tepkiler, pes etmemek sizi olumlu sonuçlara götürebilir. Otorite figürleri ile özellikle de yaşça büyük erkeklerle çatışmalara dikkat edilmeli bu çatışmalar gerilim getirebilir. Kazalara ve dikkatsizliğe açık bir enerji hakim olacak ekim ayı boyunca… Tepkilerinize dikkat etmenizi öneriyoruz.


Dış görünüme önem vermek ve imajın ön planda olduğu bir itilim söz konusu olacaktır. Dış görüntünüze ve fiziğinize özen gösterebilir, fark yaratacak tarzları hayatınıza alabilirsiniz. Bu ay farklılıklardan besleneceksiniz.


Dünya söylem savaşlarına ve rekabet rüzgarlarının etkisindedir. Özellikle ekim ayında iletişimin negatifinde, istenmeyen olaylara tanık olabileceğiz. Amacını aşan olaylara dikkat… İlişkilerinizde yıkıcılık yerine yapıcı ve denge arayışına önem vermenizi tavsiye ederiz.


Ekim ayında istenirse, olumlu bir iletişim ile ilişkilerinizi canlandırma enerjisine sokabilirsiniz. Yanlış anlamaları dönüştürebilecek güce de sahip bir enerji mevcut. Değerlendirmek sizin elinizde.


Ekim ayında, finansal anlamda destekleyen bir titreşim vardır. Kararlarınızda çok hızlı davranmayarak, stabil bir düzen oluşturabilirseniz bu ayı maddi bolluk yaratmada kullanabilirsiniz. Kararlarınızda maddi bolluk ve potansiyel yaratırken ani kararlar almamaya gayret etmelisiniz.


Ekim ayı size iletişimle bolluk, bereket ve güzellikleri getirsin..