Elon Reeve Musk

Elon Musk ın nümerolojik değerlendirmesini yapmak üzere detaylı bir haritasınıaçtık.


Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kendini bu dünyaya ait hissetmediği anlar hissettiği anlardan çok daha fazladır. Rakamları muhteşem bir kozmik enerjiyle desteklendiğini ve uzay bilgilerinin doğduğu andan itibaren ona aktarıldığını gösteriyor.


Bitmeyen bir değişiklik isteği onun mucizevi keşiflere, fikirlere imza atmasını sağlarken bazen bu kadar yoğun değişiklik isteği “AİT” hissedememesine neden olabilir. Bu kadar değişim enerjisiyle dünyayı yerinden oynatabilir Kİ sanırız O’da bunu yapmaya çalışıyor.


Çok fazla enerji veren rakamlarından birisi de 5 rakamı bu rakam ona çok yönlülük, uyumluluk, gelişme ve yayılma güdüsüyle birlikte bütün sınırlarından kurtulmak için özgürlük hissi vermektedir. Adeta dünya dar gelmektedir. Aitlik enerjisinin de az çalışması, keşif yeteneğiyle birleşince inanılmaz alanlarda mucizeler yaratabiliyor. Belki Mars’a yerleşmek oraya ait hissetmesine neden olabilir muhtemel son nefesine kadar bunu aramaya devam edecektir.


Bu güzel enerjinin olumsuz taraflarından birisi de dikkatini toparlayamamak, odaklanma sorunu yaşamak ve bir türlü susturulamayan geveze zihin olabilir.


Tüm çevresi için rahatlık, sevgi ve ilgi saçabilir. Her ne kadar evliliklerinde istediği enerjiyi yakalayamasa da yuva onun için çok önemlidir. Hatta işinin ve ilişkilerinin merkezi olacak kadar. Olabilecek bir kaza ya da felaketten duyduğu derin bir korku olabilir ve bu da ailesini ve dostlarını sahip olduklarını kolları arasında tutma, kollamaya çalışma isteğini sürekli ve yoğun olarak aktive edebilir.


Hayatı boyunca çok fazla sosyal olanaklara sahip olacağından, her fırsatı topluma açılma şansı olarak güçlü değerlendirebilecek. Bu enerjinin olumsuz yanı ise güçlü bir öfke ve tereddüt enerjisini de yanında taşıması.


Müthiş bir beceriklilik, yeniye yönelme eğilimiyle birlikte müthiş bir yıkım isteği de yan yana muazzam bir denge gerektirir. Zevk kavramı da onun için çok özel bir anlam ifade ediyordur.


Altlarda bir şerlerde işleyen kurban enerjisine de dikkat etmek gerekir. Bu alt kod değişmediğinde tirajik kazalar ve tirajik sonlar yaşama eğilimi de güçlü çalışabilir.


Elon Musk tamamlanmış hissedebilmek ve hayat amacını gerçekleştirmek için analitik kafasını güçlü bir şekilde manvi tarafıyla da dengeleyerek çalıştırmalı. Maneviyatı eksik kalınca bir şeyler hep eksik duygusuyla yaşaması da ihtimaldir. İnançları hep olmalıdır aksi takdirde korkuları çok fazla büyüyerek hayatını kontrol altına alabilir.


Hayat onu hep, maneviyat ve maddi dengeleme ile kuşku ve güven konularında sorgulayacağından kırılmaları da bu konularda olacaktır.


Hayatının ilk döneminin amacı kendini doğru ifade etmek eser bırakmak, ışıkların altında önde olmak olan Elon Musk’ın bu bölümünün hakkını verdiğini söyleyebiliriz.


Değişken ve yenilikçi hallerini kararlılıkla dengelediğinde başarı Elon Musk için kaçınılmaz olurdu ki bunu idrak edip hayatında uyguladığını da net bir şekilde görüyoruz.