2020 Eylül

Rakamlar ve isimler binlerce yıllık ilimin son yüz yılda artık bilim kabul edilen Nümeroloji’nin bir parçasıdır. Bazen adınız, bazen doğum yılınız, bazen içinde bulunduğunuz yıl,ay ya da gün şans ya da şanssızlık sebebi olabilir.


Yapacaklarınızı ya da yapmayacaklarınızı, en büyük şansınızı ya da şanssızlığınızı bilmek size kaderinizi de bilme, iradenizle seçim yapabilme hakkı verir.


Adınızın ve doğum tarihinizin nümeratik değerini en basit yöntemle bulmak ya da bulunanı bilmek, size doğru zamanda doğru yerde olmanızı ve doğru seçimleri yapmanızı sağlar.


Nümeroloji yazılı tarih kadar eskidir. Bir yandan da vereceğiniz kararlar yapacağınız seçimler kadar yenidir. Kendinizi ve sevdiklerinizi nümeroloji bilgilerinize ulaşarak yönlendirebilirsiniz.


Nümeroloji bir titreşim bilimidir. Her şey yukarı, aşağı, sağa, sola, içinden, etrafından hareket eder. Bu hareket içindeki titreşiminiz çevrenize, ilişkilerinize işinize yansır. Yani 2 gününüzde 1 gibi hareket etmek, 4 yılınızda 5 gibi koşmaya çalışmak hayatınızda karışıklıklara neden olur.


Kendi özel yıl, ay , gün enerjinizi bilmek kendi hayat amacınızı bulmak oldukça önemlidir. Ancak bir de sistemin genel işleyen enerjisi vardır. Örneğin 2020 yılında dünyanın 4 yılı enerjisinde olması gibi. Nümeroloji yıllar önce 4 enerji yıllarına 6 ve 9 ile birleşen yıl ay enerjilerine dikkat çekmiştir.


2020 Yılında olanlar ve olacaklarla ilgili tüm hesaplamalarımızdan yorumladıklarımızla, elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık hem kişisel hem kitlesel olacaklardan söz ettik. Ve geldik 2020 Eylül Ayına.


Tüm özel çalışmalarımızda bahsettiğimiz dikkat edilmesi gereken şifa enerjisi, 2020’nin kalan ayları içinde en yoğun olarak Eylül 2020 de toplanıyor.


Ağustos’u nasıl geçirdiğimizle doğrudan ilgili olarak Eylül, bulaşın en fazla olacağı ay olarak görünüyor. Nümeroloji 2020 de; Nisan- Ağustos- Haziran- ve Kasım ayında olumsuz enerjilerle ilgili ciddi şekilde uyarıyor. Kendimize, güçlü korunma alanları oluşturmak özellikle Eylül ayında çok önemli. Kalabalıklara girmemenizi, mecbur olduğunuz hamlelerde maksimum önlem almanızı, hatta abartılı görünse de aldırış etmeden koruyucu önlemleri almanızı “hayır” demeyi hatırlamanızı öneriyoruz, özellikle Bu ay.


2020 Eylül ayı genel olarak bize insani tarafımızı harekete geçirmeyi, insanlığın genel olarak refahına ve iyiliğine hizmet etmeyi ön plana çıkaracak çalışmalar, seçimler yapmayı da gündemimize getirecek.


Yaptıklarımızın sadece kendimiz için değil, kendimizden başlayarak, ailemiz, çevremiz, ülkemiz ve tüm dünya için hiçbir ayırım yapmadan hizmet etme anlayışını hatırlatacak durumlar yaşanacaktır. Her olayda kendimizle birlikte diğer tarafı da düşünmeli ve önemsemeliyiz. İnsanlığın evrensel temelini bu ay bolca hatırlatacaktır sistem bize.


Bu ay hırs yaptığınız her şeyi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ego, hırs, arzu ve ilgilerinizi bu ay daha dikkatle fark etmelisiniz. Hatta bu ay kullanılmayı kabul etmeli, “ben” den önce “biz” demeyi öne çıkarmalı ve bu anlayışla hareket etmelisiniz. Bir sonraki ay bol bol “ben” demeye vaktiniz olacak tabii kişisel ay ve gün enerjinizle de doğrudan ilgili olarak.


Bu ay her şeyi kendi üzerinize çekebilirsiniz, hepsi seçiminiz ve enerjinizle ilgili olacaktır bunun için sistem sizi fazlasıyla destekleyecektir ancak sınav burada değil çektiklerinize tutunmadan devam etmekte yani çektiklerinizi nasıl paylaştığınızda, kolayca bırakıp bırakamadığınızda olacaktır.


Bu ay genel olarak yerleşim planları yapmamanızı öneririz. Bu ay her şeyi genel düşünmeli tüm dünyayı eviniz gibi görmelisiniz.


Bu ay sevginizi, ilginizi, sempatinizi, yardımınızı, hoşgörünüzü esirgemeden dağıtın. Yukarıda söz ettiğimiz gibi kullanılmış gibi olsanız bile aldırış etmeyin, iyi şeyler yapın, iyi şeyler düşünün.


Tüm bu iyi enerjiler içinde en derindeymiş gibi görünen fırsatlarınızı bulabilirsiniz bunu da sistemin ödülü diye sevgiyle alıp kabul edin. Bu fırsatları özellikle duygusal, iyiliksever, sanatçı kişiler arasında bulabilir, siz de en yüksek titreşimden ilhamınızı alabilirsiniz.


Eylül Ayı’nın 2-9-11-18-20-27. Günleri daha da dikkat etmeniz günler arasında.


Bu tarihlere daha da dikkat edecekler ise bu tarihler doğum günleri olanlar, yani ay fark etmeksizin ayın,2-9-11-18-20-27. Günü doğanlar Eylül Ayı’nın bu günlerine özellikle sağlık açısından daha da dikkat etmeliler.


Eylül Ayı’nın 2. Günü Normalden çok daha fazla duygusal olabilir hatta hızlı bir şekilde kurban psikolojisine geçebilirsiniz. Bu da titreşiminizin düşmesi bundan da en çok bağışıklık sisteminizin etkilenmesi anlamına gelir. Bu gün annenizle ve partnerinizle olan ilişkilerinizde karışık bir duygusal hassaslık yaşayabilirsiniz. Biraz sinirli biraz aklı karışmış hissetmeniz de normaldir. Duygusal hamlelerle kendinizi zora sokacak davranışlardan uzak durmalısınız.


Eylül Ayı’nın 9. Günü Duygusal başlangıçlar hatta evlilik, nişan söz tarihi için pek uygun bir gün olmadığını söyleyebiliriz. Eğitim, sanat ve metafizikle ilgilenmek size daha iyi hissettirebilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız konusunda fiziksel olarak en yüksek tedbiri almanızı ruhsal olarak da en büyük teslim oluşu yaşamanızı öneririz.


Eylül’ün 11. Günü Kararlılığınızı inatçılıkla karıştırmamanızı öneririz. Düşünce ve davranışlarınızda dramatiklikten uzak durmalı, tereddütsüz hareketleriniz için sonradan tereddüt yaşamayacağınızdan emin olmalısınız aksi halde kolay incinebilirsiniz.


Eylül’ün 18. Günü Hayatınızda güçlü değişiklikler olmaya başlayabilecek bir gün. Faaliyetleriniz hızlanıp meşguliyetiniz artabilir işleriniz yoğunlaşabilir. Bugün sizden çok şey beklenebilir size umut bağlayanlar artabilir. O nedenle bugün yardıma muhtaçlara, özellikle de sizin yardımınıza ihtiyaç duyanlara zaman ayırabilirsiniz.


Eylül’ün 20. Günü Bugün güçlü bir güven duygusu hissetme ihtiyacınız olabilir. Küçük, butik işler ve kendinizi güvende hissedeceğiniz alanlarda olmak iyi gelecektir. Çevreniz için güzel şeyler yapabileceğiniz, sevgiyi içinizde hissedeceğiniz bir gün.


Eylül’ün 27. Günü Bugün genel bir arayış içinde olduğunuzu, bulduğunuzun size yetmediğini ya da bulduğunuzun aradığınız olmadığını düşünebilir hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Davranışlarınız hakkında hesap vermeye zorlandığınız bir gün olabilir. Bundan hoşlanmasanız da hoşgörü ve empatiyi bolca kendinize hatırlatacağınız bir gün.


Tüm bu bilgileri okumak uygulamaktan çok daha kolay görünebilir haklısınız. Ancak belirtmeliyiz ki ilahi ve huzurlu olan her davranış uzun süre etkilidir, sonuçları her zaman tatmin edici ve pişmanlıktan uzaktır.


Huzurlu ve dingin bir enerjide olmak ve orada kalmak için önerimiz bol bol nefes ve meditasyon teknikleri ile çalışmanız olacaktır.


Ayrıca bu ay bağışıklık sisteminizi güçlendirecek yöntemleri piramitin en üstüne yerleştirmek ve uygulamak, bunlarla birlikte pozitif inançla kendimize özen göstermek çok önemlidir. Bu ay şifa konuları çok fazla gündemde olacağından kendinize koruyucu önlemlerle dikkat etmek Eylül 2020’nin en önemli adımı olacaktır.


Yorulmadan sevdiğiniz, sevildiğiniz çabalamadan kazanıp paylaştığınız sizi seçen kaderi sevgiyle kucakladığınız şahane bir ay olsun.