“Evrenin Gizemini Anlamak İstiyorsanız Enerji, Frekans Ve Titreşim Yasalarıyla Düşünün ”
Nikola Tesla


RİTMİNİZİ KEŞFEDİN, HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN

, binlerce yıldır yaratılmış her şey sürekli bir titreşim ve düzen halindedir. Evrenin ve yaşamın sırrı da titreşimlerde gizlidir. İnsan da bu titreşimin etkisi altındadır…


Evrendeki ilk yaratım, bir düşünce rezonansı olmuştur. Bu rezonans bünyesinde insanlar tarafından kullanılmış ve sesli olarak dile getirilmiş her söz ise, tüm bilinenlerin en başında ve üstünlüğü ile yer almaktadır. Evrende dokunabildiğimiz her bir madde, düşünce, fikirlerimiz, sözlerimiz, sesimiz birer enerjidir ve enerjinin farklı halleridir.İnsana ait ve insan tarafından ortaya konulan her şey titreşen bir enerji bütünüdür. Eğer bir ses çıkarırsanız, veya söylediğiniz her kelime, isim vb. o sesin titreşimleri ile bir enerji ortaya çıkarır ve bu enerji süreklilik gösterir. Her defasında da benzer titreşimleri evrene yaymaya devam eder. Yaşadığımız evrende bir düzen, süreklilik ile kendini tekrar etmektedir. Dolayısıyla doğduğunuz andan itibaren size aileniz, akrabalarınız ve daha sonra arkadaşlarınız, eşiniz, sevgiliniz, çocuklarınız tarafından seslenilerek evrende bir titreşim olarak yaratılan “adınız, soyadınızın karşılığı olan bir enerjisi vardır”. Bu titreşim bir frekans yayar ve evrene isminizin tınısının karşılığını gönderir.


Bu karşılık size “doğduğunuz andan itibaren sizin aslında görünmeyen ama hayatınızın akışını önemli şekilde belirleyen ödevlerinizi, hayatınızda “neden hep aynı şeyleri yaşıyorum?” dediğiniz öğrenmeniz ve çözmeniz gereken konularınızı, kişisel özelliklerinizi, yeteneklerinizi, kim olduğunuzu ve ve bu doğduğunuz andan itibaren aslında neler yapmanız gerektiğini hatırlatır. Yüzme yetenekleri ile doğmuş bir balığa nasıl ki tırmanmayı, uçma yetenekleri ile doğmuş bir kuşa nasıl ki yüzmeyi, denizin altında durabilmeyi öğretmeniz zordur, sizler de belli yetenekler, özellikler ve hayat amacınızla dünyaya gelerek aslında varoluş nedeninizi yerine getirmekle yükümlü olursunuz. Bu sebeple hayat hep benzer olayları karşınıza çıkarmaya devam eder, ta ki siz “ritminizi keşfederek, dengenizi sağlayana” kadar. Bu da neyi ne kadar yaptığınızı, yapacağınızı ve yapmanız gerektiğini gösterir size. Yani adınız, soyadınız ve doğduğunuz tarih sizlere ritminizi, enerjinizi, sinerjinizi anlatır.


Hayatın içinde ilişkilerde yaşadığınız uyum ve güzellikler de bu ritimdeki titreşimlerde saklıdır. Evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini dikkate alırsak, “kendinizi, ritminizi ve hayatın içinde dengede kalabilmeyi” keşfetmenin yolu sayılarla çıkar karşımıza.


Eski Mısır, Babil ve Yunan’da da önemli bir alan olarak bilinen düzenin sayılarla anlamı olarak NUMEROLOJİ, akla Yunan Filozofu Pisagor’u getirmektedir. Evreni matematik ve sayılarla ifade etmeye, anlatmaya çalışan Pisagor, evrenin sayılar üzerine kurulmuş bir numerolojik sistem olduğuna işaret eder. Aynı şekilde kişilerle ilgili olarak da bu sayılarla oluşturulmuş sisteme ait bilgiler geleceğe ilişkin ip uçları, ve geleceğiniz hakkında bilgi edinmeyi de sağlar. Bu ip uçları da ses, harf, renk, sayı ve sahip olduğu enerjiyle ortaya çıkar. Mükemmel olarak işleyen evrende, düzenin sayıların gücüyle düzenlendiği ve doğanın dengesinin sayılara göre kurulmuş olduğunun bir kanıtı da “Altın Orandır”. Bu oran tıpkı doğada bulunan pek çok şeyde olduğu gibi kişilerin de keşfedilmesinde, tanınmasında, geleceğe dair ip uçları bulmasında önem taşır.Altın Oranı sayıların, renklerin, harflerin ve seslerin enerjisi tanımlar.


Numeroloji olarak çoğu yerde karşınıza çıkan aslında bilime dayalı, kaynağı Pisagor’dan gelen sayılar ve Altın Oran evrende mükemmel işleyen bu ritmin, enerjinin ve sinerjinin ipuçlarıdır aynı zamanda.. Sinerji bizim doğumumuzdan, ölüm anına kadar hayat içinde ailemiz, arkadaşlarımız, akrabalarımız, çocuklarımız ile olan tüm ilişkilerimizin akışını, sorunlarınız ve çözüm yollarını da sunar bizlere. Kurduğumuz tüm bu ritim, düzene koydukları şeylerin karakterini de etkiler, tıpkı insan hayatı gibi; yaptıklarımızın ve yapmak istediklerimizin, niyetlerimizin. Çünkü hayatta etkili olabilmek, yaşamımıza yön veren temel değerleri davranışlarımızda yaşatmak dün, bugün ve gelecek arasında ahenk yaratabilmek için bu ritminiz, hayal ettiğiniz hayatı yaşamada sizlere ışık olacaktır.


“Aslında herkesin elinde olan, ama çoğunuzun kullanmayı bilmediği, farkında olmadığı o gizemli anahtar!”

İnsanın kendi iç zenginliğini fark etmesine yol açan; farkındalığını artıran, hayatın daha anlamlı, daha yaşanabilir olduğunu kanıtlayan bir rehber adınız, soyadınız ve doğum tarihinizin içinde bulunan sayılarla sizlere gelmektedir. Bir anlamda mutluluğun, güzelliklerin, hayallerin, bolluk ve bereketin gizli anahtarı da: Ritminizi keşfetmek.. Hayata bu ritim ile bağlanmak.. Hayatınızın ritmini ortaya çıkarmakla ilgilidir. İşte bu ritmi keşfetmenin, hayata bu ritim ile bağlanmanın ve hayatınızı, özellikle ilişkilerinizi başarıya, güzelliğe ve mutluluğa dönüştürerek hayat amacını keşfetmenin bir çok örneği burada gizlidir. Bu örneklerden birisi de

Dünyaca ünlü Apple marka ürünlerinin mimarı ve kurucusu Steve Jobs’tur. Jobs, liseyi bitirip üniversiteye başladığında kendi enerjisinin ve titreşimini keşfetmenin etkisiyle üniversiteye başlamasının üzerinden henüz 2 yıl geçtikten sonra 1974 yazında para biriktirerek Hindistan’a gitmiştir. Bu gidişin nedenini belki kendisi de Apple’ı kurmayı aklından bile geçirmediği o tarihlerde bilmiyordu. İşte enerjisi ve titreşimi ruhunu keşfetme arayışına itmişti onu. Sahip olduğu titreşim, adı ve soyadı her seslenildiğinde, ismi her titreştiğinde, kendi ruhunun derinliğinde var olan maneviyatı keşfetme yolculuğuna çıkardı onu. Sahip olduğu bu enerji, onu analitik zekasının yanı sıra, ruhani yanını da keşfederek birlikte dengede kalmaya zorluyordu. Ruhu ve evrende sayılarla birlikte yaydığı bu titreşim onu budizmi keşfedip, yaşamın farklı kıyılarında farklı deneyimleri yaşamasını, kendini, hayat amacını, neden dünyaya geldiğini, varlık sebebini anlamasına yöneltti. Steve Jobs, Amerika’ya bu içsel yolculuğunu bitirip döndüğünde, kendini keşfetme yolunda ihtiyacı olan ruhani bilgeliğe ulaşabileceği rezonansını da keşfetmiş oldu. Hayatındaki dengeyi keşfettikten hemen sonra, bir garajda arkadaşlarıyla birlikte dünya devi olan Apple Bilgisayar şirketini kurdu. Artık Steve Jobs, Steve Wozniak ile çıktığı bu girişimcilik yolculuğunda, enerjisine, titreşimine, ritmine uygun hayat amacını bulmuştu.


Dünya üzerinde ses getirmiş, farklı ve çarpıcı bir hikaye de uluslararası e- ticaret şirketi ALİBABA’nın kurucusu Jack Ma’nın ilham verici hayatıdır. Çin’in güneydoğusunda Hangzhou’da Yun Ma adıyla doğan Ma, başarısızlıklarla dolu bir hayatın kahramanıydı aslında. Ancak sahip olduğu titreşim ve enerji, yeni keşifler yapmaya ve yeni kararlar almaya zorluyordu onu. Kendi asıl olması gereken ritmi, titreşimi ile içinde bulunduğu asıl ritmi ve titreşimi arasında denge kurma arzusu, adı her söylendiğinde içinde daha da artıyordu. Adının ritmi onu “yabancı dilini kullanmaya, başarılı organizasyonlar yapmaya, insanları güvenilir duygularla bir alana çekmeye yönlendirirken, diğer yandan da kendini ait hissettiği topluma hizmet etmeye ve eğitimin önemini anlatmaya zorluyordu”. Kendi içinde yaşamış olduğu içsel yolculuğuyla “olmak istediği ve yaşamak istediği hayatın enerjisine ulaşma isteği” ona yeni kararlar aldırdı, üstelik henüz genç yaşlarda iken. Bu keşif ile hayat ritmini yakalayan Ma, hayatının belli bir noktasından sonra Çin ekonomisini ve internet endüstrisini neredeyse tek başına etkileyen bir adam olma başarısının altına imza atmasını sağladı. Şirketini 24 binin üzerinde çalışanı ve 10 binden fazla ortağı olan bir e-ticaret markası haline getiren Jack Ma, 2013 yılında henüz daha genç yaş sayılabilecek bir döneminde Alibaba’nın CEO’luğunu bıraktı. Ma, Alibaba’dan ayrıldıktan sonra emeklilik yıllarını öğretmenlik yaparak ve Çin’in eğitim sistemini iyileştirmek ile ilgili çalışmalar yapacağını duyurdu. Ma, bunun yanı sıra, çevre kirliliğine karşı mücadele eden “Nature Conservancy” derneğinin Çin’deki yönetim kurulu başkanlığını üstlenerek hayat ritmine ve titreşimine uygun bir şekilde devam ediyor.. İşte hayat amacını, varoluş sebebini, dengesini ve rritmini bulan Ma, dünyayı daha yaşanılır kılacak ulvi bir amaç peşinde koşan bu ilginç hikayenin sahibi…


Dünyaya gelirken size verine ad ve soyadınız ile doğduğunuz tarih size şunu söyler: “İnsan isterse yapar, yapmak istediklerini yapar”. Ritme göre rakamlarla yaşamın özünü bilmek, keşfetmek, keşfetmeyi istemektir. Kendi rakamınızı bilmek, hayatınızdaki düzensizlikleri çözmede ve hayatınıza istediğiniz şekilde yön vermede, hayatınızın ritmini yakalamada size rehberlik edecektir. Bu nedenle hayatınızdaki karmaşıklık ve düzensizliklerden kurtulmanın yolu da kendinizi keşfetmekten geçer. Bu şekilde hayatınıza bir düzen getirmek, istediklerinize ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak mümkün hale gelir. Bu keşif, kişinin dünyayı algılamasında, kendini dünyaya anlatmasında ve istediği hayatı yaşamasında da bir anahtardır aslında. Bu keşif, dünyayı ve evreni anlamanın, kendini dünyaya ve insanlara anlatmanın en iyi yoludur. Bu keşif kişinin sayı, renk, harf ve sözün ritmi ile dünyayla ve insanlarla ilişkisine dair yaşamsal derslerini almasıdır. Bu keşif bir yolculuktur.


Bu keşif yolculuğunda bize sayılar, renkler, harfler ve sözler eşlik edecektir. Adınızın ve soyadınızın her harfinin karşılığında değeri olan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı, sahip olduğunuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihinizden derlenen sayı kümesi de sizinle ilgili bilgiler verir. Bu sayede geçmişin olumsuz izlerini silmek, pozitife çevirmek ve geleceği şekillendirmeyi mümkün kılar. Sahip olduklarınızı keşfedebilirseniz, ne istediğinizi bilirseniz, buna nasıl ve kimlerle ulaşacağınızın ip uçlarını öğrenirseniz artık buna ulaşmak da çok kolay olacaktır. Doğru ritimle, hayata bağlanmak, kalbinizi ve hayallerinizi mucizelere açmak, ritminiz ile hayallere bağlanmak… Ritminiz ile istediğiniz hayata adım atmak… Ritminiz ile beden ruh uyumunu yakalamak ve istediğiniz hayatı yaşamak…


Bu şekilde evren enerjisi ile sizin enerjiniz bütünleşecektir. Bu titreşimler aracılığıyla bu bütünlük, hayatınızı düzene sokacaktır. Kendinizi keşfetmede, istediğinizi elde etmede size rehberlik edecektir. Hani deriz ya “İstediğim olmuyor, tam olacakken bütün aksilikler beni buluyor, her şey benim başıma geliyor ve hep aynı şeyleri yaşıyorum, aynı tipte insanları hayatıma çekiyorum”. İşte artık siz kendinizi tanır, ritminizi keşfeder, sinerjinizi ve bunun yapıtaşlarını bilirseniz artık bunları söylemeyeceksiniz.


ZOHARA’ dan gelen ip uçları ritminizin zamanda ve mekanda enerjiyi yönlendirme gücü ile hayatınıza yön verecektir. ZOHARA ile tüm güzellikleri ve zenginliklerin tılsımını keşfedecek ve refahın ritmini yakalayacaksınız.

ZOHARA sizin adınız, soyanız ve doğum tarihiniz ile oluşan bilgiler ışığında hayatınızın ritmini size sunar; güzellikler, zenginlikler ve mutluluklar sizin olsun.


ZOHARA, Evrenin ışınlanmış enerjisi ile yolunuzu aydınlatacaktır.


Ses ve sayının varoluş ilkeleri Pisagorcu sistemdeki mükemmel ritmi yakalamada rakamların enerjisine vurgu yapmaktadır. Bu ritim, evrensel enerjiyi düzene sokmada, insanın evrensel enerjiye uyumunda ona rehberlik edecektir. Kadim bilgiler sesin, sayılar ve harflerin uyum ve ritminin insan yaşamına ipuçlarıyla rehberlik etmekte olduğu söylemektedir. Hayatın denklemini keşfetmeye, uyum ve güzelliklerin hayatınıza eşlik etmesine aracılık eden bu ritim, sizin enerjiniz ile Evren’in enerjisini tamamlayacaktır.


Yaratılmış Evren ve şekillendirilmiş Dünya’da keşfetmeye çalıştığınız uyum ve güzellikler, seslerin ve renklerin ritminde saklıdır. Bu ritmin titreşimi, hayata bağlanmanızda köprü görevi görecektir. Bu güzellikler ve gerçeklikler hayatınızın ritmini anlamada, titreşiminizi keşfetmede ve hayat tınınızı bilerek mükemmelliğe ulaşmanın ilkeleri olarak size pusula olacaktır.


bir güç olarak harfinizin, sayınızın, sesinizin ve renginizin ritmi hayatınızın düzenini oluşturmada, enerjinizi keşfetmede, kozmos uyumda muhteşem bir gizeme sahiptir. Ses ve renginizin evrene uyumu ile ortaya çıkan ritminiz, ortaya çıkardığı enerji ve titreşimle hayatınızı yeniden inşa edecektir. ZOHARA ile isminiz ve doğum tarihinizin size neler yüklediğini ve nelerle sınav edileceğinizi bilirseniz, hayat amacınızı gerçekleştirme yolunda istediklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. ZOHARA ile hayata, sevdiklerinize, işinize, eşinize, çocuklarınıza, kariyerinize ulaşmanın doğru yöntemlerini öğrenin ve istediğiniz hayata bağlanın.


“ZOHARA ile doğru keşifler yapın ve hayal ettiğiniz hayatı yaşayın”…

ZOHARA, çözemediğiniz sorunlar, ebeveynlerle, eşinizle, sevgilinizle , çocuklarınızla, işinizle içinden çıkamadığınız durumlar, hayata dair soracağınız sorular, hayattan beklediğiniz cevaplar için…

ZOHARA, verdiği ip uçlarıyla küllerinizden yeniden doğmanızda, varoluş mücadelenizde, titreşiminizin pozitife dönmesinde, rahatlamanın enerjisiyle hayatınızın anlam bulmasında size rehber olacak…

ZOHARA titreşimlerinizden kendinizi yeniden yaratmada atacağınız adımların ip uçlarını veriyor, tılsımı söylüyor size. Hayatınızı kolaylaştıracak şifreleri sunuyor…

Hayatınızın ritmini ZOHARA ile yakalayın.